Movies
Ratings
848
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
Double JeopardyRated ★ 3.0
ParadiseRated ★ 3.0
Heart of StoneRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5