Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
Button GameRated ★ 1.5
Battle for Tenancy: PenthouseRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The Black Sheep GameRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Treasure HuntRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5