Movies
Ratings
667
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
When September EndsRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
First PositionRated ★ 5.0
Ballet NowRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 4.5
Varda by AgnesRated ★ 3.5