Series
Ratings
42
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5