Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.5
3%Rated ★ 2.5
3%Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5