Titles you rated
 JungleRated ★ 3.5 JungleRated ★ 3.5
 I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0 I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
 RinguRated ★ 2.5 RinguRated ★ 2.5
 Ghost StationRated ★ 0.5 Ghost StationRated ★ 0.5
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
 Life Is BeautifulRated ★ 3.0 Life Is BeautifulRated ★ 3.0
 The Sixth SenseRated ★ 4.0 The Sixth SenseRated ★ 4.0
 Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5 Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
 BarbieRated ★ 4.0 BarbieRated ★ 4.0
 The ExorcistRated ★ 3.0 The ExorcistRated ★ 3.0
 Taken 3Rated ★ 1.0 Taken 3Rated ★ 1.0
 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
 Dumb and DumberRated ★ 3.0 Dumb and DumberRated ★ 3.0
 OculusRated ★ 3.0 OculusRated ★ 3.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
 BigRated ★ 3.5 BigRated ★ 3.5
 InsidiousRated ★ 2.5 InsidiousRated ★ 2.5
 American BeautyRated ★ 3.0 American BeautyRated ★ 3.0
 Face/OffRated ★ 3.0 Face/OffRated ★ 3.0
 SpellboundRated ★ 3.0 SpellboundRated ★ 3.0