Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessRated ★ 4.0