Titles you rated
Steal HeartRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5