Movies
Ratings
451
Forrest GumpRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5