Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5
Manifest Season 2Rated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Altered CarbonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.5