Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0