Series
Ratings
94- ポケットモンスターRated ★ 5.0
The Files of Young Kindaichi Academy's Seven Mysteries Murder CaseRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- BonobonoRated ★ 5.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 5.0
Hell GirlRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0