Movies
Ratings
72
SnowpiercerRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5