Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Here Comes the BoomRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5