Movies
Ratings
114
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
YouthRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5