Movies
Ratings
419
The HimalayasRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
Like CrazyRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Other WomanRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
The GamblerRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5