Titles you rated
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 0.5