Series
Ratings
72
Voice season1Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 5.0