Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0