Movies
Ratings
24
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5