Movies
Ratings
344
The IslandRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.5- The ScamRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 0.5
National TreasureRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5