Movies
Ratings
37
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0