Titles you rated
I WishRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0