Series
Ratings
30
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0