Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0