Movies
Ratings
505
Loving VincentRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5