Movies
Ratings
343
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0