Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.0
Blood SimpleRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
FrankRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
The Dead Don t DieRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0