Titles you rated
Finding NemoRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 1.5
Dancing QueenRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
QuickRated ★ 1.5