Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 0.5
LeonRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0