Movies
Ratings
318
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 3.5