Series
Ratings
59
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
The K2Rated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
HealerRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0