Movies
Ratings
197
AssassinationRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5
Batteries Not IncludedRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0