Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Fairy Tail 100 Years QuestRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- The iDOLM@STERRated ★ 5.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 1.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 2.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 2.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 2.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 2.5
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 4.0