Movies
Ratings
15
April StoryRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0