Titles you rated
GleeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0