Movies
Ratings
376
ChallengersRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Irish WishRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
ParadiseRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 5.0