Movies
Ratings
646
A Star Is BornRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0- A Thought in the TheaterRated ★ 3.5
- 25 Years Old CoupleRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- The End of the UniverseRated ★ 3.0
- Common lifeRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0