Movies
Ratings
24
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.0