Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Cape FearRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
The LobsterRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0