Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The Bounty HunterRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0
A Family AffairRated ★ 2.5
My Oxford YearRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0