Movies
Ratings
1423- Murder ReportRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Seventh SonRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0