Movies
Ratings
294
King and the ClownRated ★ 2.5
Holy DaddyRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.5
The Smurfs 2Rated ★ 4.5
Herbie Fully LoadedRated ★ 2.5
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.5
Almost LoveRated ★ 3.5