Movies
Ratings
645
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.5