Movies
Ratings
256
SpeedRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0