Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0