Titles you rated
Kick-AssRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0