Movies
Ratings
83
The MayorRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.5
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0