Movies
Ratings
232
OkjaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5