Movies
Ratings
507
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
The FlintstonesRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0